رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
  • کد خبر : ۱۵۲۳
  • مشاهده :  54 بازدید
  • چاپ خبر : آشنایی با بانوی کاراته کار نورآبادی

آشنایی با بانوی کاراته کار نورآبادی

فاطمه زارعی هفته قبل نیز قهرمان استان فارس شد که با توجه به سن پایین این ورزشکار میتوان به اینده درخشان وی امیدوار بود.از افتخارات دیگر این بانوی کاراته کای نورابادی میتوان به قهرمانی استان بوشهر ، قهرمانی فرزندان نیروهای مسلح ، و قهرمانی های مختلف در رده های سنی مختلف اشاره کرد. “خبر نورآباد” –سرویس […]

فاطمه زارعی هفته قبل نیز قهرمان استان فارس شد که با توجه به سن پایین این ورزشکار میتوان به اینده درخشان وی امیدوار بود.از افتخارات دیگر این بانوی کاراته کای نورابادی میتوان به قهرمانی استان بوشهر ، قهرمانی فرزندان نیروهای مسلح ، و قهرمانی های مختلف در رده های سنی مختلف اشاره کرد.
“خبر نورآباد” –سرویس ورزشی:فاطمه زارعی از ورزشکاران نورابادی میباشد که چند روز قبل قهرمان مسابقات کشوری کاراته شد.همچنین وی هفته قبل نیز قهرمان استان فارس شد که با توجه به سن پایین این ورزشکار میتوان به اینده درخشان وی امیدوار بود.
از افتخارات دیگر این بانوی کاراته کای نورابادی میتوان به قهرمانی استان بوشهر ، قهرمانی فرزندان نیروهای مسلح ، و قهرمانی های مختلف در رده های سنی مختلف اشاره کرد.
زارعی در رشته ورزشی خود ١٣سال سابقه ورزشی را در کارنامه خود دارد که به نسبت سن ٢٠ ساله او مقامهای خوبی را کسب و پیشرفت قابل قبولی را داشته که افتخار افرینی ان برای ممسنی نسز ستودنی مییاشد.فاطمه زارعی دارای دان ٢ در ٢ سبک مختلف کاراته میباشد.
وی فرزند محمدعلی زارعی متولد ۱۳۷۵/۹/۲۵ ، ساکن  نورآباد ممسنی میباشد.

آشنایی با قهرمان کاراته کشوری از نورآباد

آشنایی با قهرمان کاراته کشوری از نورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه