رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۴
  • کد خبر : ۱۵۷۸
  • مشاهده :  59 بازدید
  • چاپ خبر : کی روش:دنبال بهترین نتیجه مقابل سوریه هستیم/ ثبت یک رکورد خاص برای فوتبال ایران

کی روش:دنبال بهترین نتیجه مقابل سوریه هستیم/ ثبت یک رکورد خاص برای فوتبال ایران

به گزارش خبرنگار ایرنا کارلوس کی روش، روز یکشنبه در حاشیه تمرین تیم ملی کشورمان به منظور آمادگی در بازی مقابل سوریه آخرین مسابقه از دور مقدماتی جام جهانی روسیه،در پاسخ به اینکه آیا می توانید رکورد گل نخوردن در ۱۲ بازی مقدماتی جام جهانی را حفظ کنید یا خیر؟ افزود: به خاطر عملکردی که […]

به گزارش خبرنگار ایرنا کارلوس کی روش، روز یکشنبه در حاشیه تمرین تیم ملی کشورمان به منظور آمادگی در بازی مقابل سوریه آخرین مسابقه از دور مقدماتی جام جهانی روسیه،در پاسخ به اینکه آیا می توانید رکورد گل نخوردن در ۱۲ بازی مقدماتی جام جهانی را حفظ کنید یا خیر؟ افزود: به خاطر عملکردی که داشته ایم رکوردخاصی بدست آورده ایم اما ما هیچ بازی را برای کسب یک نتیجه خاص شروع نمی کنیم .
وی ادامه داد: البته اگر بتوانیم بدون گل خوردن بازی با سوریه را نیز تمام کنیم به طور قطع نتیجه خاصی بدست آورده ایم و همه تیم و مردم ایران خوشحال خواهند شد.
کی روش درخصوص گلایه ملی پوشان از شرایط پرداخت پاداش بازی مقابل تیم ملی کره جنوبی، گفت: این مساله اصلا ربطی به بازی این تیم ندارد ضمن اینکه این مساله جدیدی نیست، بلکه ماه ها ادامه داشته و یک موضوع همیشگی است .
وی درمورد اتفاقاتی که روز گذشته در بازگشت ملی پوشان به کشور در فرودگاه و مصاحبه نکردن بازیکنان و کادر فنی افتاد نیز گفت: اتفاقی که دیروز (شنبه ) در فرودگاه افتاد هم یک موضوع یا مساله جدید نیست هفت ، هشت سال است که شاهد چنین اتفاقاتی هستم زیرا معتقدم فرودگاه جای مناسبی برای مصاحبه نیست.
کی روش درخصوص دیدار روز سه شنبه مقابل تیم ملی سوریه گفت: نتایج و اعدادی که تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی کسب کرده روی میز است و از طرفی سوریه سومین تیم در جدول رده بندی گروه بعد از ایران و کره جنوبی است که نشان می دهد تا امروز عملکرد قابل قبولی داشته است .
وی ادامه داد: ملی پوشان ایران با آمادگی و انگیزه بالا به مصاف سوریه ای می روند که رفتار این بازیکنان در بازی رفت بسیار خشن بوده است.
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با طرح دوباره ادعای ‘همکاری نامناسب مسئولان فوتبال ایران برای آماده سازی بهتر ملی پوشان’ در راه جام جهانی فوتبال، گفت : پس از هفت سال حضورم در ایران همچنان زمان در حال از دست رفتن است و بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتبال روسیه را نیز با ارتباطات شخصی خود هماهنگ کرده ام .
کی روش افزود: این درحالی است که قرار بود تیم ملی فوتبال ایران بجز بازی با روسیه ، بازی تدارکاتی دیگری ( با تیم تیم فوتبال گینه) نیز انجام دهد که ظاهرا به دلیل مشکلات مالی لغو شده است.
کی روش با گلایه از برخی رسانه های ورزشی ،ادامه داد: برخی از این روزنامه ها انتقادات شدید خود را علیه تیم ملی منتشر می کنند درحالی که نماینده آنها در تمرینات تیم ملی حضور ندارد.
وی اضافه کرد: همین جا اعلام می کنم چنین افرای کوچک تر از آن هستند که بتوانند عملکرد بسیار درخشان کادر فنی و بازیکنان آن را زیر سوال ببرند و همچنین کسانی که موفقیت ملی پوشان را بر نمی تابند.
این سرمربی پرتغالی در مورد شایعات مطرح شده درخصوص تبانی تیم های ایران و سوریه برای صعود سوریه به جام جهانی روسیه، گفت: این سخنان در حد پاسخگویی نیستند و آنقدر غیر منصفانه و کثیف است که تنها می خواهند مقابل درخشش تیم ملی فوتبال ایران علامت سوالی قرار دهد.
وی تصریح کرد: برای موفقیت فوتبال کشورم ایران تلاش می کنم، زیرا این کشور را تا زمانی که زیر پرچم آن نفس می کشم و حضور دارم وطن خود می دانم و تنها انتظارم همکاری و همدلی مردم و مسئولان فوتبال و ورزش از ملی پوشان است .
کی روش در خصوص برنامه آماده سازی تیم ملی برای حضور در جام جهانی اظهار داشت: حساب بانکی باز می کنم تا شاید مردم در این خصوص کمک و همکاری کنند.
سرمربی تیم ملی درخصوص دعوت دوباره از مسعود شجاعی کاپیتان سابق تیم ملی،گفت: جواد نکونام هم کاپیتان تیم ملی بود که به دلیل اینکه هفت ماه حقوق نگرفت تیم ملی را ترک کرد و بهتر است رسانه ها برای بازگشت نکونام هم پیگیری و قلم فرسایی کنند.
کی روش درمورد اینکه آیا مراسم جشنی پس از پیروزی برابر سوریه دارید یا خیر ؟ افزود: برگزاری چنین جشنی بر عهده فدراسیون است و وظیفه کادر فنی و بازیکنان ارایه بهترین بازی در مصاف با نماینده سوریه است تا بعد به خانه برویم و در کنار حامیان واقعی مان باشیم .
بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته (شنبه) پس از بازگشت از کره جنوبی تمرین سبکی را در آکادمی ملی فوتبال انجام دادند و امروز نخستین تمرین روی چمن را در ورزشگاه آزادی برگزار کردند.
تیم ملی فوتبال ایران رکورد جدیدی از کلن شیت در مرحله انتخابی جام جهانی به جای گذاشته است و پس از ثبت نتیجه صفر بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی، تیم ملی یک رکورد جدید،١٢مسابقه بدون گل خورده در مرحله انتخابی جام جهانی رقم زد.
این کلن شیت از برد ۶بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل گوام در مرحله دوم انتخابی در ماه نوامبر ٢٠١۵ آغاز شد که ۱۰۸۰دقیقه بدون دریافت گل و شکست است.
آخرین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه روز سه شنبه ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. ملی پوشان ایران پیش از این صعود خود را به جام جهانی روسیه با کسب ۲۱ امتیاز مسجل کرده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه