رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  • کد خبر : ۱۸۳۰
  • مشاهده :  62 بازدید
  • چاپ خبر : از قهرمان لرستانی کشتی جهان تقدیر شد

از قهرمان لرستانی کشتی جهان تقدیر شد

 با حضور مسؤولین استان، از قهرمان کشتی جهان تقدیر شد. به گزارش پایگاه خبری یافته، “حسین دریکوندی” کشتی‌گیر خرم‌آبادی که همراه با تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان بزرگ‌سالان کشورمان موفق به کسب مقام‌ نقره جهان شده است، با حضور مدیران کل ورزش و جوانان لرستان، معاون ورزشی اداره کل، مدیرکل بهزیستی استان و آموزش وپرورش […]

 با حضور مسؤولین استان، از قهرمان کشتی جهان تقدیر شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، “حسین دریکوندی” کشتی‌گیر خرم‌آبادی که همراه با تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان بزرگ‌سالان کشورمان موفق به کسب مقام‌ نقره جهان شده است، با حضور مدیران کل ورزش و جوانان لرستان، معاون ورزشی اداره کل، مدیرکل بهزیستی استان و آموزش وپرورش از ایشان تقدیر شد.
در این دیدار ” علی یاور عزیزپور” مدیر کل ورزش وجوانان لرستان و علی کریمی معاون ورزشی اداره کل به همراه مدیرکل بهزیستی استان و مدیرکل آموزش‌وپرورش ضمن تبریک موفقیت‌ این کشتی‌گیر به خانواده دریکوندی قهرمان ارزنده ورزش استان، درخشش این ورزشکار را ارج نهاد و کسب مدال‌ نقره رشته کشتی آزاد ناشنوایان جهان توسط حسین دریکوندی را مایه مباهات برشمرد و با اهدای جایزه‌ای ازایشان قدردانی نمود.
لازم به ذکر است این مسابقات بالاترین سطح مسابقات جهانی ویژه این ورزشکاران است که این ورزشکار ارزنده برای دومین بار است که موفق به کسب این مدال می‌شود.
وی همچنین دو مدال طلای جهانی را در پرونده ورزشی خود دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه