رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
  • کد خبر : ۱۸۵۱
  • مشاهده :  51 بازدید
  • چاپ خبر : امشب؛آخرین مهلت ثبت نام مهندسی علمی کاربردی

امشب؛آخرین مهلت ثبت نام مهندسی علمی کاربردی

حسین توکلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، اظهار داشت: مهلت ثبت نام برای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته ) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای مهر ماه سال ۹۶ ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه ۱۶ شهریور پایان می پذیرد. وی افزود: تا ساعت ۸ […]

حسین توکلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، اظهار داشت: مهلت ثبت نام برای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته ) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای مهر ماه سال ۹۶ ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه ۱۶ شهریور پایان می پذیرد.
وی افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز پنجشنبه ۱۶ شهریور تعداد ۶۹ هزار و ۷۱۶ داوطلب برای شرکت در پذیرش دوره‌های مذکور ثبت نامه کرده اند.
مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: نظر به اینکه مهلت ثبت نام برای دوره های مذکور ساعت ۲۴ امروز تمام می شود و قابل تمدید نخواهد بود، بنابراین به کلیه داوطلبان که تا کنون برای ثبت نام به منظور شرکت در پذیرش دوره های مذکور اقدام نکرده‌اند توصیه می شود در مهلت باقی مانده به سایت سازمان سنجش مراجعه و با مطالعه دقیق شرایط ثبت نام و اطلاعیه ها به ویژه اطلاعیه روز شنبه ۱۱ شهریور که بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد در صورت واجد شرایط بودن جهت ثبت نام اقدام کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: ضمناً کسانی که قبلا در سایت ثبت نام کرده اند در صورت تمایل می توانند برای مشاهده وضعیت ثبت نام خود و یا ویرایش کد رشته محل ها اقدام کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه