رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳
  • کد خبر : ۱۹۵۴
  • مشاهده :  105 بازدید
  • چاپ خبر : آیا لرستان استاندار بومی را تجربه می کند ؟

آیا لرستان استاندار بومی را تجربه می کند ؟

🔹 چند روزیست در محافل عمومی و رسانه ها ، گمانه زنی هایی در مورد استاندار آینده ی استان لرستان مطرح می شود . از سال ۱۳۵۲ که استانداری لرستان تشکیل شده ، این استان تا کنون ۲۰ استاندار غیر بومی را تجربه کرده است و امروزه یکی از مطالبات جدی مردم لرستان با توجه […]

🔹 چند روزیست در محافل عمومی و رسانه ها ، گمانه زنی هایی در مورد استاندار آینده ی استان لرستان مطرح می شود . از سال ۱۳۵۲ که استانداری لرستان تشکیل شده ، این استان تا کنون ۲۰ استاندار غیر بومی را تجربه کرده است و امروزه یکی از مطالبات جدی مردم لرستان با توجه به مشکلات و کمبود های موجود انتصاب استانداری بومی می باشد .

🔹 در بین اسامی های مطرح شده، احتمال حضور چند شخصیت برجسته در استانداری لرستان محتمل تر به نظر است.

🔹 بی شک با توجه به عملکرد نه چندان رضایت بخش مهندس بازوند در دولت اول آقای روحانی، استان لرستان نیاز به استانداری با برنامه، با تجربه و درد آشنا به لرستان دارد.

🔹 استانداری که در راستای سیاست ها و تحقق شعارهای مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) از جمله تولید و اشتغال گام بردارد . بی شک لرستان نیاز به استانداری دارد که در ساختمان استانداری ، خودی و غیرخودی ایجاد نکند . بی شک لرستان نیاز به استانداری دارد که با تغییر در اکثر ادارات کل و دستگاه های اجرائی ، از مدیران متعهد ، متخصص و کارآزموده استفاده نماید و در یک کلام لرستان امروز جهت توسعه نیاز به استانداری دارد که شجاع باشد و در برابر هر خواسته ای چشم نگوید.

🔹 اما با توجه به آخرین خبرها و نقل قول ها ، گزینه های محتمل برای استانداری لرستان به شرح زیر می باشد:

۱ ) مهندس فریدون همتی:
وی که وابسته به جریان دکتر علی لاریجانی و مهندس رحمانی فضلی می باشد ، که متولد ایلام و استاندار فعلی قزوین می باشد و سیر مسئولیت هایش از بدو استخدام در صدا و سیمای مرکز ایلام تا کنون وابسته به آقایان لاریجانی و رحمانی فضلی است .

۲ ) دکتر کرم رضا پیریایی :
عضو هیات رئیسه مجمع استانداران کشور ، استاندار اسبق استان های قم و همدان ، مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، معاون اسبق هماهنگی معاونت حقوقی و امور مجلس رئیس جمهور و بومی لرستان یکی از جدی ترین گزینه های استانداری لرستان در دولت دوم آقای روحانی می باشد .

۳ ) مهندس اسماعیل دوستی :
از چهره های برجسته دوران اصلاحات در استان لرستان ، استاندار اسبق کهکیلویه و بویر احمد ، مشاور اسبق وزیر کشور ، نماینده اسبق مجلس و عضویت در شورای شهر تهران را در کارنامه دارد . وی بومی لرستان و از چهره های نزدیک به رئیس دولت اصلاحات می باشد .

۴ ) دکتر اسداله رازانی :
وی استاندار فعلی کرمانشاه و سرپرست اسبق استانداری زنجان و اهل لرستان نیز می باشد .

۵)غلامرضا مصدق:

 

🔹 لازم به ذکر است از چهره هایی دیگر نیز به عنوان گزینه های احتمالی استانداری لرستان در دولت دوازدهم نام برده می شود که به نظر می آید شانس کمتری نسبت به همتی ، پیریایی ، رازانی و دوستی داشته باشند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه