رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶
  • کد خبر : ۱۹۵۹
  • مشاهده :  69 بازدید
  • چاپ خبر : نمره عالی مشاور وزیر بهداشت به خدمات بیمارستان شفا

نمره عالی مشاور وزیر بهداشت به خدمات بیمارستان شفا

مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان شفا خرم آباد یک بیمارستان فعال و پویا است. دکتر محمدجواد نظری مهر در جریان بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان در خرم آباد افزود: بیمارستان شفا به عنوان یک مرکز خصوصی از نمره عالی برخوردار بوده و باید در همه زمینه ها از این […]

مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان شفا خرم آباد یک بیمارستان فعال و پویا است.

دکتر محمدجواد نظری مهر در جریان بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان در خرم آباد افزود: بیمارستان شفا به عنوان یک مرکز خصوصی از نمره عالی برخوردار بوده و باید در همه زمینه ها از این مرکز الگوبرداری شود.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی کشور، ورود به بحث درمان برای سرمایه گذاران ریسک بزرگی محسوب می شود اما تیم مدیریت بیمارستان شفا با اقدامی بزرگ، شاهکاری بی نظیر را در مرکز لرستان خلق کرده اند.

وی اضافه کرد: باید مدال افتخار به متولیان این مهم در لرستان اهدا شود که با جسارت بی نظیر علاوه بر ورود به مسائل درمانی، به اشتغالزایی پرداخته اند.

وی افزود: نگاه دولت و وزارت بهداشت بر حمایت از بخش خصوصی است و باید با حمایت از متولیان این بیمارستان زمینه رشد و توسعه را در این شهر ایجاد کنیم.

وی خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید و شخص وزیر بهداشت با طرح تحول سلامت، حرکتی بزرگ را در راستای توسعه خدمات درمانی برداشته که در این راستا بخش خصوصی نیز گامهای مهمی را در اجرای این طرح برداشته است.

دکتر نظری مهر افزود: مقامات استانی نیز باید با حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی بخصوص بخش بهداشت و درمان، دولت را در ارائه خدمات مطلوب به مردم حمایت کنند.

وی حمایت دولت و مدیران استانی از سرمایه گذاران خصوصی بهداشت و درمان را از زمینه های مهم توسعه استانها دانست و اظهار داشت: با همفکری و همراهی همه دستگاهها باید از سرمایه گذاران بخش بهداشت و درمان حمایت شود.

وی در پایان بیمارستان شفا را مرکزی پویا و فعال در حوزه بهداشت و درمان دانست و گفت: بیمارستان شفا نمونه کاملی از توانمندی بخش خصوصی در بخش درمان و ایجاد اشتغال است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه