رفتن به بالا
  • دوشنبه - 13 سپتامبر 2021 - 19:32
  • کد خبر : ۱۲۵۲
  • چاپ خبر : استخدام تکنسین دارویی در داروخانه هلال ‌احمر لرستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان خبر داد:

استخدام تکنسین دارویی در داروخانه هلال ‌احمر لرستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از جذب تکنسین دارویی در داروخانه جمعیت هلال احمر استان لرستان خبر داد.

صارم رضایی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: داروخانه جمعیت هلال ‌احمر استان لرستان در هفته دولت با هدف تامین داروهای کمیاب مورد نیاز برای بیماران خاص افتتاح شد.

وی تشریح کرد: جمعیت هلال احمر استان لرستان از بین افراد واجد شرایط از طریق آزمون کتبی، عملی و انجام مصاحبه حضوری بصورت قرارداد قانون کار جهت مشاغل تکنسین دارویی در داروخانه اقدام به جذب نیرو نموده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: شروع ثبت نام از ۲۲ شهریورماه لغایت ۲۹ شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت که متقاضیان می بایست با مراجعه به سایت جمعیت هلال احمر لرستان اقدام به ثبت نام کنند.

صارم رضایی بیان کرد: زمان برگزاری این آزمون صبح روز دوشنبه ۱۵ مهرماه ۱۴۰۰ در محل سالن ورزشی جمعیت هلال احمر لرستان واقع در میدان دانشجو می باشد.

وی افزود: بیماران خاص و سرطانی زمان طلایی دریافت دارو دارند و داروخانه هلال احمر این اقلام درمانی را به منظور دسترسی آسان ، کاهش مراجعه به خارج از استان جهت تامین دارو و تسریع در روند درمان در اختیار افراد نیازمند و واجد شرایط قرار می دهد.

گفتنی است لرستان با جمعیت حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر تنها استانی بود که داروخانه هلال احمر نداشت و طی سالهای اخیر پیگیری های مختلفی در این خصوص از طریق دانشگاه علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر تا حصول نتیجه صورت گرفته است.

اخبار مرتبط