رفتن به بالا
  • شنبه - 2 اکتبر 2021 - 17:12
  • کد خبر : ۱۴۳۵
  • چاپ خبر : امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است
مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه:

امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: امنیت امروز جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و سربازانی است که در راه دفاع و حفظ امنیت کشور خون خود را فدا کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: فرهنگ دفاع مقدس گنجی گرانبها برای نسل آینده است.

 

حجت الاسلام یوسف احمدی اظهار کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی همه کشورهای جهان برای نابودی انقلاب اسلامی ایران به میدان آمدند اما مردم ولایتمدار و رزمندگان دفاع مقدس به رهبری امام خمینی (ره) اجازه کن شدن وجبی از خاک این سرزمین را ندادند.

 

وی افزود: در استان کرمانشاه نیز که به تعبیر رهبر معظم انقلاب چهره زیبا و سینه ستبر ایران اسلامی نام گرفته مردم غیور قصرشیرین و گیلانغرب در روزهای ابتدایی جنگ تحمیلی باعث توقف پیشروی دشمن بعثی شدند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: امنیت امروز جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و سربازانی است که در راه دفاع و حفظ امنیت کشور خون خود را فدا کردند.

 

احمدی با اشاره به اینکه فرهنگ دفاع مقدس گنجی در اختیار مردم است، بیان کرد: تجربیات دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت گنجی در اختیار مردم است که باید به نسل آینده منتقل شود.

 

وی خاطر نشان کرد: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از سپاه پاسداران، ارتش و نیروی انتظامی گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب آماده دفاع از امنیت کشور هستند.

اخبار مرتبط