رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 دسامبر 2021 - 20:01
  • کد خبر : ۱۴۷۶
  • چاپ خبر : امنیت و اقتدار کشور مرهون دلاورمردی شهیدان است
جانشین لشگر ۸۴ پیاده ارتش لرستان:

امنیت و اقتدار کشور مرهون دلاورمردی شهیدان است

جانشین لشگر ۸۴ پیاده ارتش لرستان گفت: امنیت و اقتدار کشور مرهون دلاورمردی شهیدان بوده و برکت خون شهدا موجب حفظ این سرزمین شده است.

به گزارش دلفان خبر، سرهنگ حکمت الله شهبازی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی استقبال از خانواده ” نعمت الله شکیبایی صنوبری”، شهید گمنام تازه شناسایی شده در سلسله اظهار داشت: میزهایی که امروز به آنها تکیه داده ایم و این پست ها به برکت خون شهدا است.

وی با اشاره به دفن شدن شهیدی از شهر مشهد در شهرستان سلسله افزود: این امر نشان از وحدت، همبستگی و یکی بودن ملت ایران دارد و ما نیز باید  در ترویج راه شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت بکوشیم.

وی عنوان کرد: شهید “نعمت‌الله شکیبایی صنوبری” متولد چهارم اسفندماه سال ۱۳۳۵ دهم اسفندماه سال ۱۳۶۱ در جاده خرمشهر به اهواز طی عملیات بیت‌المقدس با درجه ستوان دومی به مقام رفیع شهادت نائل شده است.

سرهنگ شهبازی ادامه داد: این شهید سال ۹۰ به عنوان شهید گمنام در الشتر دفن می‌شود که با توجه به آزمایش‌های ژنتیک از خانواده شهید، در نهایت شناسایی شده است.

وی با اشاره به اینکه مراسم استقبال از خانواده شهید شنبه هفته آینده ( ۱۱دی) ساعت ۱۰در شهرستان برگزار می شود خاطرنشان کرد: باید تبلیغات رسانه ای لازم از طریق صدا و سیمای استان و پوشش خبری این مراسم به نحو شایسته صورت گیرد./ایرنا

اخبار مرتبط