رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 دسامبر 2021 - 20:07
  • کد خبر : ۱۴۸۰
  • چاپ خبر : همایش “پسران حاج قاسم” در بروجرد برگزار شد

همایش “پسران حاج قاسم” در بروجرد برگزار شد

همایش “پسران حاج قاسم” روز دوشنبه در آستانه سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دبیرستان حافظی بروجرد برگزار شد.

به گزارش دلفان خبر، حجت الاسلام مجتبی بیرانوند از روحانیون حوزه علمیه قم در این همایش گفت: ایمان، اخلاص، ایثار، مقاومت، ساده زیستی و ولایت‌مداری از مهمترین ویژگی‌های سردار سلیمانی  بود.

وی ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی( روز بصیرت) و سالروز شهادت سردار سلیمانی در ۱۳ دی گفت: باید از این مناسبت ها که عزت و اقتدار نظام را به همراه داشته است برای بصیرت افزایی نسل جوان استفاده کنیم.

وی مهمترین اولویت دشمن را کمرنگ جلوه دادن مناسبت‌های ملی و مهم با هدف تضعیف پایه‌های انقلاب و نظام عنوان کرد.

این استاد حوزه افزود: حضور در صحنه و گوش به فرمان رهبری بودن مانع تحقق فتنه‌های دشمنان خواهد شد و دشمنان آرزوی براندازی نظام اسلامی ما را به گور خواهند برد.

حجت الاسلام بیرانوند با تاکید بر ضرورت ادامه راه شهیدان گفت: باید همانند شهید سلیمانی به معنای واقعی به مردم خدمت کنیم و بدانیم که دشمن هر آن‌قدر که می‌تواند مفاسد اخلاقی و مالی را در جامعه گسترش می دهد تا مردم نا امید شوند.

وی با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد مردم از اهداف و آرمان‌های انقلاب مایوس شوند گفت: فتنه ۸۸ از جمله مسائلی است که مردم برای خثنی کردن آن نمره قبولی گرفتند چرا که فتنه به گونه‌ای طراحی شده بود که نظام اسلامی را از مردم بگیرد اما آنها با حضور خود، نظام را تثبیت کردند.

صبحگاه جمعه ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ سردار حاج قاسم سلیمانی در حمله بالگردهای آمریکایی‌در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

در این حمله همراه با شهید سلیمانی، ابومهدی المهندس، فرمانده حزب الله عراق، قائم مقام بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و شمار دیگری از رزمندگان عراقی به شهادت رسیدند./ایرنا

اخبار مرتبط