رفتن به بالا
  • یکشنبه - 6 فوریه 2022 - 01:39
  • کد خبر : ۱۵۲۸
  • چاپ خبر : مهمترین دستاورد نظام مردم سالاری است
معاون استاندار:

مهمترین دستاورد نظام مردم سالاری است

معاون استاندار: مهمترین دستاورد نظام مردم سالاری است ♦معاون سیاسی -امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در گفت و گو با برنامه زنده رادیویی “چشم انداز” گفت : مهمترین دستاورد نظام، مردم سالاری دینی است که شاهد این مدعا انتخاباتی است که به صورت میانگین هر سال یک انتخاب برگزار شده است . ♦دکتر بهرام ستاری […]

معاون استاندار:

مهمترین دستاورد نظام مردم سالاری است

♦معاون سیاسی -امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در گفت و گو با برنامه زنده رادیویی “چشم انداز” گفت : مهمترین دستاورد نظام، مردم سالاری دینی است که شاهد این مدعا انتخاباتی است که به صورت میانگین هر سال یک انتخاب برگزار شده است .

♦دکتر بهرام ستاری گفت : دولت سیزدهم برآمده از رای مردم است و در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت امانت مردم است .

♦ وی با بیان اینکه گفتمان دولت رییسی گفتمان انقلابی با رویکرد جهادی است ،اظهار داشت : رسالت این دولت سلامت، تثبیت اقتصادی و پاسخگویی به نیازهای مردم و ترسیم بعد بین المللی است که دولتمردان همزمان در حال تلاش برای تحقق آنان هستند .

♦ستاری با اشاره به اینکه لرستان رتبه یک بیکاری در کشور است ،افزود : این دولت آمده تا از امکانات خدادادی نیازهای استان را برآورده کند این مدیریتی استان و در راس آنها استاندار هم شبانه روز در حال تلاش برای رفع مشکلات مردم است .

♦ وی در ادامه به طرحهای لرستان در دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت : ۴۶۲ افتتاحیه با اعتباری بالغ بر ۲۰۱۸ میلیارد تومان برای استان در دهه فجر پیش بینی شده که هر کدام در روزهای مشخص شده در حال افتتاح هستند .

♦معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار مصوبات سفر در لرستان را بالاترین مصوبات را در بین سفرهای استانی عنوان کرد و بیان کرد : در عین حال با کیفیت ترین طرحها را بدنبال داشته و در آینده مردم اثرات این سفر و مصوبات آن را لمس خواهند کرد .

♦ وی همچنین به ریز توافق نامه ها با وزارت خانه ها اشاره کرد و افزود : ۱۶۹ توافق نامه از برکات سفر بود که اعتبار لحاظ شده برای طرح‌های عمرانی ۶۲۶۳ میلیارد تومان بوده که در سال ۱۴۰۱ باید اجرایی شوند

♦بهرام ستاری ادامه داد : بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار تسهیلاتی و ۳۴۰ میلیون یورو تسهیلات ارزی پیش بینی شده که جمعا کل اعتبارات سفر ۱۶۴۰۲ میلیارد تومان می‌باشد که اقتصاد استان رو به تحرک وا خواهد داشت.

♦ وی تصریح کرد : در این دو ماهه علاوه بر اینکه ۵۰۰ میلیارد تومان به پروژه های استان تزریق شده در وزارت نیرو ۲۳ توافق نامه داشتیم با ۱۲۴۲ میلیارد تومان اعتبار ، در صنعت و معدن و تجارت که ۱۵ درصد صنایع فعال هستند ۱۰ توافق نامه با وزارت صمت با ۲۷۰ میلیارد تومان اعتبار منعقد شد ، در وزارت راه ۱۷ توافق نامه با اعتباری بالغ بر ۱۳۳۲ میلیارد تومان نهایی شد در بحث یادمان شهدا ۳۷ میلیارد تومان و در حوزه بهداشت و درمان ۷۳۰ میلیارد تومان منعقد گردید.

♦ وی رمز توسعه استان را تغییر بروکراسی حاکم در ادارات اعلام کرد و گفت : فضای بروکراسی استان میبایست برای سرمایه گذاری پروژه های ملی تغییر کند تا سرمایه گذار به اهداف منفعت طلبانه خود در کنار تولید دست یابد.

♦ معاون استاندار لرستان افزود : نبود صنایع تبدیلی در استان یک خلأ است، تولید نباید خام فروشی تلقی شود اگر می خواهیم استان بجایی برسد باید تولید به مرحله تکمیلی خود برسد که از خام فروشی خارج شود .

♦ بهرام ستاری در پایان گفت : سقف اعتبارات ملی استان باید افزایش یابد چرا که برخی پروژه های استان ملی هستند و استاندار پرتلاش لرستان در حال تلاش جهت رفع مشکلات اعتباری طرحهای استانی و ملی هستند.

اخبار مرتبط