رفتن به بالا
  • سه‌شنبه - 1 مارس 2022 - 11:02
  • کد خبر : ۱۵۳۲
  • چاپ خبر : رعایت نظم و انضباط اداری پایه و اساس خدمت صادقانه است
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلفان :

رعایت نظم و انضباط اداری پایه و اساس خدمت صادقانه است

  رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار ما در دلفان عنوان نمود: تکریم ارباب‌ رجوع و داشتن نظم و انضباط اداری دو عامل مهم موفقیت سازمانی است و باید با جدیت تمام برای ترویج و رونق دادن به این دو ویژگی حیاتی تلاش مضاعفی انجام گیرد. 🔻 *سید علی […]

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار ما در دلفان عنوان نمود: تکریم ارباب‌ رجوع و داشتن نظم و انضباط اداری دو عامل مهم موفقیت سازمانی است و باید با جدیت تمام برای ترویج و رونق دادن به این دو ویژگی حیاتی تلاش مضاعفی انجام گیرد.

🔻 *سید علی حسینی* بر تلاش خالصانه همه کارکنان در جهت تکریم ارباب‌رجوع تأکید کرد و گفت: بایگانی خوب و منظم اولین شرط موفقیت در اجرای امورات یک اداره است.

🔻وی به ساماندهی بایگانی واحد یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلفان در آستانه فرا رسیدن هفته منابع طبیعی اشاره کرد و اظهار داشت: دبیرخانه و بایگانی به‌عنوان پیشانی یک اداره به‌صورت مستقیم با مراجعین و سازمان‌ها در ارتباط بوده و در تکریم ارباب‌رجوع و در پیشبرد اهداف سازمانی بسیار حائز اهمیت است.

🔻 *حسینی* بابیان اینکه رعایت نظم و انضباط اداری پایه و اساس خدمت صادقانه است، تصریح کرد : تکریم ارباب‌رجوع داشتن نظم و انضباط اداری دو عامل مهم در موفقیت سازمانی است که همه ما با جدیت تمام ضمن رعایت دقیق آن، بایستی برای ترویج و رونق بخشی این دو ویژگی حیاتی همت کنیم.

/دلفان خبر  _ فرزاد دلفان/

اخبار مرتبط