رفتن به بالا
  • یکشنبه - 22 می 2022 - 23:57
  • کد خبر : ۱۷۹۴
  • چاپ خبر : پروژه جاده و پل بلیلوند بدون اعتبار در حال انجام است
معاون استاندار لرستان:

پروژه جاده و پل بلیلوند بدون اعتبار در حال انجام است

معاون استاندار لرستان: پروژه جاده و پل بلیلوند بدون اعتبار در حال انجام است سرای رسانه لرستان گروه خبر و رسانه : معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: برخی پروژه‌ها را می‌توان با هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی به بهره‌برداری رساند. به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر احمدرضا دالوند در بازدید از روند بازگشایی جاده […]

معاون استاندار لرستان:

پروژه جاده و پل بلیلوند بدون اعتبار در حال انجام است

سرای رسانه لرستان گروه خبر و رسانه :

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: برخی پروژه‌ها را می‌توان با هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی به بهره‌برداری رساند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر احمدرضا دالوند در بازدید از روند بازگشایی جاده و احداث پل بلیلوند با بیان اینکه این مسیر یکی از محورهای مهم و پرترافیک حاشیه شهر خرم‌آباد و از مطالبات مردم به حساب می‌آید، اظهار کرد: پروژه مذکور ردیف اعتباری ندارد و برای عملیات اجرایی آن از ظرفیت دستگاه‌ها استفاده می‌شود.

وی در ادامه افزود: اگر این طرح برای اجرا به پیمانکار واگذار می‌شد بیش از ۱۰ میلیارد اعتبار نیاز داشت در صورتی‌که بدون یک ریال اعتبار با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های مربوطه در حال اجرا است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان بیان کرد: زیرسازی و خاکبرداری مسیر بلیلوند توسط شهرداری، راهداری و همکاری سازمان همیاری در کمتر از ۲۴ ساعت به اتمام رسید.

وی در ادامه این حرکت را یک الگوی کاری عنوان کرد و افزود: در برخی از پروژه‌ها این ظرفیت وجود دارد که با هم‌افزایی بین دستگاه‌های اجرایی و استفاده از ماشین آلات خود عملیاتی و به بهره‌برداری برسند.

🗓 یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

اخبار مرتبط