رفتن به بالا
  • یکشنبه - 29 می 2022 - 19:04
  • کد خبر : ۱۸۹۲
  • چاپ خبر : دکتر مهرداد سیفی به عنوان رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه منصوب شد

دکتر مهرداد سیفی به عنوان رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه منصوب شد

دکتر مهرداد سیفی به عنوان رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه منصوب شد/ تقدیر از دکتر خسرو فرهادی سرای رسانه لرستان گروه خبر و رسانه : طی حکمی از سوی دکتر قباد محمدی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دکتر مهرداد سیفی به عنوان رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه منصوب شد. دکتر سیفی متولد ۱۳۵۰ […]

دکتر مهرداد سیفی به عنوان رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه منصوب شد/ تقدیر از دکتر خسرو فرهادی

سرای رسانه لرستان گروه خبر و رسانه : طی حکمی از سوی دکتر قباد محمدی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دکتر مهرداد سیفی به عنوان رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه منصوب شد.
دکتر سیفی متولد ۱۳۵۰ و فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فارغ التحصیل جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال ۱۳۹۱ می باشد.
وی دوره پزشکی عمومی خود را نیز در سال ۱۳۷۷ در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به پایان رسانیده است و از سال ۱۳۹۴ به عنوان استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  فعالیت نموده است.
از سوابق اجرایی وی می توان به مدیر شبکه بهداست و درمان شهرستان نور آباد و نیز معاون بهداشتی شبکه این شهرستان اشاره کرد.
گفتنی است پیشتر مسئولیت فوق را دکتر خسرو فرهادی عهده دار بوده است که دکتر قباد محمدی سرپرست دانشگاه طی لوحی به شرح ذیل از وی تقدیر کرد.
به نام خدا
جناب آقای دکترخسرو فرهادی
نعمت و عطیه ارزشمند الهی در مسیر خدمت به سلامت مردم را که به خادمان این حوزه عطا فرموده اند، پاس داشته و شکرگزار درگاه پروردگار هستیم.
بدینوسیله صمیمانه از همه تلاش های شما در مدت تصدی ریاست مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی این دانشگاه با تشویق کتبی درج در پرونده پرسنلی تقدیر و تشکر می نمایم.
 امید است این مجموعه همواره از تجربیات ارزشمند شما بهره مند گردیده  و  در تمام  مراحل  زندگی  موفق و سربلند باشید.

 

دکترقباد محمدی
سرپرست دانشگاه

اخبار مرتبط