رفتن به بالا
  • دوشنبه - 30 می 2022 - 21:23
  • کد خبر : ۱۹۰۲
  • چاپ خبر : عزت درگاهی مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شد

عزت درگاهی مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شد

عزت_درگاهی_مسئول_روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شد   🌀مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، عزت درگاهی را با حفظ سمت به عنوان مسئول روابط عمومی این اداره کل منصوب کرد. 🔰به گزارش خبرنگار ما در بخشی از حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به مسئول روابط عمومی آمده […]

عزت_درگاهی_مسئول_روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شد

 

🌀مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، عزت درگاهی را با حفظ سمت به عنوان مسئول روابط عمومی این اداره کل منصوب کرد.

🔰به گزارش خبرنگار ما در بخشی از حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به مسئول روابط عمومی آمده است: نظر به تجربیات ارزنده شما، انتظار می رود ضمن برقراری ارتباط سازنده با هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه استان، در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

🔻همچنین در مراسمی با حضور مدیر کل، معاون فرهنگی و رسانه و مسئول حراست، ضمن تقدیر از زحمات سجاد شفیعی، عزت درگاهی به عنوان مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان معرفی شد.

🔹 “#منصور_احمدی”مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم ضمن بر نقش ویژه روابط عمومی در ارتقاء سازمان تاکید کرد و گفت: روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی مدیریت با مخاطبان درون و برون سازمانی، نقش ویژه ای در ارتقاء اداره کل دارد و انتظار می رود مجموعه روابط عمومی در تعامل سازنده با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و مجموعه همکاران، زمینه های این ارتقاء را فراهم کند.

♦️عزت درگاهی از نیروهای پیمانی شاغل در اداره کل و دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات است که پیش از این مسئولیت سرای روزنامه نگاران استان، روابط عمومی اداره کل، دبیرخانه دائمی تئاتر استان، ریاست مجتمع فرهنگی هنری ارشاد، کارشناس امور هنرهای تجسمی و آموزشگاه های آزاد هنری اداره کل را در کارنامه دارد.

/سفیر لرستان/

اخبار مرتبط