رفتن به بالا
  • دوشنبه - 25 جولای 2022 - 15:13
  • کد خبر : ۲۱۶۳
  • چاپ خبر : اجلاسیه بزرگ هیئت به رسم خادمین برگزار می شود
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان:

اجلاسیه بزرگ هیئت به رسم خادمین برگزار می شود

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان: اجلاسیه بزرگ هیئت به رسم خادمین برگزار می شود مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری اجلاسیه بزرگ هیئت به رسم خادمین در روز ۵ مرداد ماه در همدان خبر داد و گفت: در این اجلاس از ۱۲۰ پیشکسوت هیئت تجلیل می شود. به گزارش دلفون سلام از […]

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان:
اجلاسیه بزرگ هیئت به رسم خادمین برگزار می شود

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری اجلاسیه بزرگ هیئت به رسم خادمین در روز ۵ مرداد ماه در همدان خبر داد و گفت: در این اجلاس از ۱۲۰ پیشکسوت هیئت تجلیل می شود.

به گزارش دلفون سلام از همدان، حجت الاسلام و المسلمین محمد هادی نظیری مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نقش رسانه و خبرنگاران در جامعه یک نقش بسیار متعالی است، اظهار کرد: نقش رسانه و خبرنگار در فضای جامعه در دو بخش حرکت پیش قراول و دیده بانی است.
وی با تاکید بر اینکه رصد رسانه در همه جلسات و تصمیمات استانی حائز اهمیت است، افزود: متاسفانه تاکنون در این زمینه اقدامی انجام نشده است.
نظیری در خصوص برگزاری اجلاسیه بزرگ هیئت به رسم خادمین در همدان گفت: این اجلاس در روز ۵ مرداد ماه به صورت استانی در حسینیه امام خمینی ره برگزار می شود.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان ادامه داد: این اجلاس بزرگترین رخداد در سطح استان همدان در طول سال های اخیر است که از نظر کمی و کیفی بر روی آن برنامه ریزی شده است.
نظیری با اشاره به اینکه ۲۵۰۰ نفر به این اجلاس دعوت شده اند خاطرنشان کرد: برگزاری این اجلاس یک نقطه قابل دقت و قله قابل اتکا در استان همدان خواهد بود.
وی در خصوص هدف از برگزاری اجلاسیه بیان کرد: در این اجلاسیه هدف این است که جایگاه ویژه خادمان خیمه امام حسین ع نشان داده شود و بپذیریم که هیئت یکی از مهمترین بسترهای اجتماعی برای حرکت به سوی تمدن سازی است.
نظیری در مورد برنامه های مختلف اجلاسیه نیز گفت: در این برنامه از ۱۲۰ پیشکسوت هیئت های استان تجلیل می شود.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان در مورد برگزاری مراسمات عید غدیر امسال نیز اظهار کرد: خوشبختانه در مراسمات امسال عید غدیر در سراسر کشور و برخی کشورهای دیگر به سمت حضور بیشتر مردم در مراسمات مختلف نزدیک شدیم و ۱۰۸ هزار نفر از مردم برای جشن غدیر کمک مالی داشتند.
نظیری در خصوص برگزاری مراسمات ماه محرم امسال هم تصریح کرد: امسال در ۳ هزار نقطه تبلیغی در فضاهای شهری و روستایی پراسم‌ماه محرم برگزار می شود و علاوه بر اعزام مبلغان بومی ۳۰۰ طلبه غیر بومی از قم برای اعزام به سراسر استان را در برنامه داریم.
وی در مورد رویکرد برنامه های محرم امسال ادامه داد: توجه به حوزه کودک در راستای افزایش جمعیت و فرزندآوری، توجه به حسینیه های کودک در کنار هیئت ها مدنظر قرار گرفته است.

اخبار مرتبط