رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 27 جولای 2022 - 23:06
  • کد خبر : ۲۱۷۳
  • چاپ خبر : معاون پارلمانی ریاست جمهوری:  انتقاد خوب است اما باید منصفانه باشد

معاون پارلمانی ریاست جمهوری:  انتقاد خوب است اما باید منصفانه باشد

معاون پارلمانی ریاست جمهوری: انتقاد خوب است اما باید منصفانه باشد معاون پارلمانی ریاست جمهوری گفت: نقد و انتقاد خوب است اما باید منصفانه باشد و در کنار نقد نقاط قوت نیز گفته شود. به گزارش دلفون سلام از همدان، سید محمد حسینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری در گردهمایی سالیانه بسیج رسانه استان همدان با […]

معاون پارلمانی ریاست جمهوری:

انتقاد خوب است اما باید منصفانه باشد

معاون پارلمانی ریاست جمهوری گفت: نقد و انتقاد خوب است اما باید منصفانه باشد و در کنار نقد نقاط قوت نیز گفته شود.

به گزارش دلفون سلام از همدان، سید محمد حسینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری در گردهمایی سالیانه بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه ریل حکمرانی تغییر کرده و در روزهای اخیر شاهد انجام کارهایی در بحث های اقتصادی، صنعت و  امورخارجه هستیم.

وی با اشاره به اینکه در مورد روز خبرنگار هر چه بگوییم کم است افزود: اطلاع رسانی و خبر از مقوله دانش است که رهیافت آن دانش و دانایی است.

حسینی خطاب به خبرنگاران ادامه داد: در جنگ‌نرم رسانه ها اصحاب قلم و طلایه دارانی هستند که می توانند کارهای بزرگ انجام دهند.

معاون پارلمانی ریاست جمهوری با اشاره به رسالت خبر و اطلاع رسانی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون گفت: جنگ رسانه ها و بمباران رسانه ای پس از انقلاب در زمان جنگ تحمیلی بوده و مدام خواسته اند مردم را از مسیر انقلاب مایوس کنند اما مردم در این مسیر با  بصیرت گام برداشتند.

وی با بیان اینکه در همین یکسال اخیر که دولت تغییر کرده شبکه های فارسی زبان وابسته به بیگانه تبلیغات گستره ای برای ناامیدی مردم انجام داده اند، تصریح کرد: نقد و انتقاد خوب است اما باید منصفانه باشد و در کنار نقد نقاط قوت نیز گفته شود.

حسینی با اشاره به اینکه در یکسال اخیر در حوزه سیاست خارجی درآمد نفتی ما ۵۸۰ درصد یعنی ۶ برابر شده که نشان می دهد اگر عزم و اراده باشد کارهای بزرگ انجام می شود.

این مقام مسئول ادامه داد: دولت با مذاکرات سازنده با ۱۵ کشور همسایه توانسته اقدامات خوبی انجام دهد در صورتی که بایدن با سفر به خاورمیانه نتوانسته به اهداف خود دست یابد و به گفته برخی رسانه های عربی تنها دست آورد این سفر برای رئیس جمهور آمریکا مریضی کرونا بوده است.

وی با تاکید بر اینکه دشمن با بزرگنمایی برخی مسائل کوچک در کشور مسائل مهم را کمرنگ و تحت شعاع قرار دهد تصریح کرد: امروز پروژه های عمرانی کشور که تکمیل آن به تعطیلی انجامیده بود در سفرهای اخیر ریاست جمهوری به تحرک انجامیده و دولت با توزیع عادلانه یارانه ها کار بزرگی را توانسته آغاز کند.

حسینی تاکید کرد: از رسانه ها انتظار داریم در کنار کاستی ها نقاط مثبت اقدامات دولت را مطرح کنند تا یأس و ناامیدی در کشور ایجاد نشود.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری بیان کرد: امروز نیاز داریم  سطح سواد رسانه ای در جامعه ارتقا پیدا کند و در فضای مجازی مراقب باشیم که عده ای با سوء استفاده افکار مردم را تحت تاثیر قرار ندهند.

گفتنی است در این گردهمایی از پوستر دومین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان همدان و از نخستین رویداد رسانه ای ۸ هزار شهید استان همدان با حضور مسئولان کشوری و استانی رونمایی شد.

اخبار مرتبط