رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 27 جولای 2022 - 22:30
  • کد خبر : ۲۱۶۹
  • چاپ خبر : هزینه آیین‌های ترحیم صرف بیماران مبتلا به سرطان شود

هزینه آیین‌های ترحیم صرف بیماران مبتلا به سرطان شود

هزینه آیین‌های ترحیم صرف بیماران مبتلا به سرطان شود مدیرعامل خیریه باران همدلی گفت: هزینه آیین‌های ترحیم درگذشتگان می‌‌تواند به درمان بیماران مبتلا به سرطان منجر و از سویی نجات جان یک‌ نفر شود. مریم خزایی در جمع تعدادی از فعالین فرهنگی و اجتماعی، اظهار کرد: برخی آداب‌های فرهنگی در برهه کنونی و با توجه […]

هزینه آیین‌های ترحیم صرف بیماران مبتلا به سرطان شود

مدیرعامل خیریه باران همدلی گفت: هزینه آیین‌های ترحیم درگذشتگان می‌‌تواند به درمان بیماران مبتلا به سرطان منجر و از سویی نجات جان یک‌ نفر شود.

مریم خزایی در جمع تعدادی از فعالین فرهنگی و اجتماعی، اظهار کرد: برخی آداب‌های فرهنگی در برهه کنونی و با توجه به تغییر رویکرد‌هایی که صورت گرفته است خود به عاملی برای بروز مشکلاتی در جامعه تبدیل شده‌‌اند.

وی افزود: در حالی که بسیاری از هموطنان ما ممکن است به دلیل بروز مشکلات روزهای سختی را سپری کنند می‌توان با هدایت هزینه برخی رسم و رسوم ها در مراسمات ترحیم یا شادی زمینه‌ی نجات یک خانواده و زندگی بسیاری را فراهم آورد.

مدیرعامل خیریه باران همدلی تصریح کرد: بسیاری از هموطنان ما به دلیل شرایط اقتصادی و مشکلات به وجود آمده حتی نمی توانند حداقل ترین‌های زندگی خود را تامین کنند و از سویی بروز برخی بیماری‌ها نظیر سرطان و هزینه‌های سرسام آور آن باعث مضاعف شدن درد و رنج آن‌ها شده است.

وی افزود: هدایت برخی هزینه ها نظیر مراسم ختم به سمت کمک به درمان بیماران مبتلا به سرطان می‌تواند باعث اتفاقات شیرین در کنار درد و رنج ناشی از فقدان عزیزان ما و آرامش خاطر آنان نیز است که باید به یک بدعت جدید تبدیل شود.

خزایی افزود: علاوه بر صرف هزینه‌های ترحیم به امور خیر، در بسیاری از مراسمات دیگر، نظر مراسمات ازدواج، جشن ها و… غیره نیز هموطنان ما می توانند هزینه ها را صرف امور خیر و دستگیری از نیازمندان کنند.

اخبار مرتبط