رفتن به بالا
  • دوشنبه - 1 آگوست 2022 - 22:30
  • کد خبر : ۲۲۰۲
  • چاپ خبر : شورا تصمیمی برای استیضاح شهردار ندارد
رئیس شورای اسلامی شهر همدان:

شورا تصمیمی برای استیضاح شهردار ندارد

رئیس شورای اسلامی شهر همدان: شورا تصمیمی برای استیضاح شهردار ندارد رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شورا تصمیمی برای استیضاح شهردار ندارد. به گزارش دلفون سلام از همدان، مسگریان رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه در یک سال گذشته از دوره ششم شورای اسلامی شهر همدان همه اعضا تلاش کردند کارنامه خوبی […]

رئیس شورای اسلامی شهر همدان:
شورا تصمیمی برای استیضاح شهردار ندارد

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شورا تصمیمی برای استیضاح شهردار ندارد.

به گزارش دلفون سلام از همدان، مسگریان رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه در یک سال گذشته از دوره ششم شورای اسلامی شهر همدان همه اعضا تلاش کردند کارنامه خوبی داشته باشند، اظهار کرد: اگر چه شاهد اختلاف سلیقه در بین اعضا بودیم، اما در مجموع شورای فعال و خوبی داشتیم.

وی افزود: غیر از مصوبات شورا به صورت میانگین در هر کمیسیون شورا ۵۰۰ نامه بررسی شده است.

وی با اشاره به اینکه مهمترین وظیفه شورا انتخاب شهردار است که سید مسعود حسینی از سوی شورای شهر همدان به عنوان شهردار منصوب شده، گفت: سعی کردیم در بودجه اولویت‌ها را در نظر بگیریم و به فکر توسعه متوازن شهر باشیم. اقدامات خوبی در مناطق ۳ و ۴ شهرداری همدان در راستای توسعه متوازن انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه بودجه شهرداری همدان در سال جاری ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان است عنوان کرد: در اصلاح بودجه به دنبال افزایش آن هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه کارگاه عمرانی پروژه‌های پل غدیر، پل سردار همدانی فعال است گفت: پل غدیر در پایان فصل تابستان افتتاح می‌شود.

مسگریان در رابطه با انتقادهای جمعی از خبرنگاران نسبت به عملکرد شهردار همدان در این جلسه و طرح این سوال که شورا قصد استیضاح و برکناری شهردار همدان را دارد یا نه، تاکید کرد: شورا تصمیمی برای استیضاح شهردار ندارد.

وی در رابطه با سوال خبرنگار دیگری مبنی بر دو شغله بودن نایب رئیس شورا و فعالیت وی در امور استان‌های دانشگاه علمی کاربردی با این توضیح که این عضو شورا در صحن و کمیسیون‌های شورا حاضر می‌شود بسنده کرد.

در ادامه این جلسه نیز رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اینکه کنترل کیفیت در کنار سرعت را در پروژه‌های عمرانی شهرداری دنبال می‌کنیم و پروژه‌های سردار همدانی، غدیر و پارکینگ آقاجانی بیک در اولویت پروژه‌های شهرداری قرار دارند گفت: بعضی از پروژه‌ها پیشرفت خوبی ندارد.

🔹گسترش پارکینگ‌های عمومی و بهینه کردن پارک حاشیه‌ایدر دستور کار شورا

مهدی حیدری با بیان اینکه در سال ۲۰ هزار خودرو به تعداد خودروهای شهر همدان اضافه می‌شود و تنها ۵۰۰ خودرو از رده خارج می‌شوند خاطرنشان کرد: گسترش پارکینگ‌های عمومی و بهینه کردن پارک حاشیه‌ای برای عبور از مشکل جای پارک، در دستور کار شورا قرار دارد.

مهدی حیدری با اشاره به اینکه در سال گذشته ۷۰ هزار تن آسفالت توسط شهرداری همدان در سطح شهر ریخته شده است عنوان کرد: در سال ۹۹ این رقم ۱۴۰ هزار تن بوده است و به دنبال آن هستیم در بودجه سال ۱۴۰۱ نیز این میزان را به ۱۴۰ هزار تن برسانیم.

🔹کمیته انتصابات در شهرداری همدان عملا تشکیل نشده و فقط در حد حرف است

حمید بادامی نجات عضو شورای اسلامی شهر همدان نیز با بیانکه کمیته انتصابات در شهرداری همدان عملا تشکیل نشده و فقط در حد حرف است گفت: قلب شهرداری را در اختیار دو تن از اعضای مجمع فعالان فرهنگی گذاشتیم که عضو علی‌البدل شورا نیز بودند.

علی اکبر نظری دیگر عضو شورا هم با گلایه از نحوه مدیریت در جذب سرمایه‌گذار در شهر همدان گفت: مدیر توانا برای جذب سرمایه‌گذار در همدان نداریم.

🔹➖🔹➖🔹➖🔹
کانال ارتباطی ما و شما :

@delfonsallam1373

ارگان دلفون سلام
تنها روزنامه لرستان
مهمترین اخبار&رویدادهای لرستان

تماس: ۰۹۳۰۴۷۲۶۳۵۵

ارتباط با ما :
@Jornalest1373
@Jornalest73

اخبار مرتبط