رفتن به بالا
  • سه‌شنبه - 2 آگوست 2022 - 17:38
  • کد خبر : ۲۲۰۷
  • چاپ خبر : دیدار مردم همدان با رئیس جمهور دیداری حماسی و باشکوه بود
استاندار همدان :

دیدار مردم همدان با رئیس جمهور دیداری حماسی و باشکوه بود

استاندار همدان: دیدار مردم همدان با رئیس جمهور دیداری حماسی و باشکوه بود استاندار همدان گفت: دیدار مردم همدان با رئیس جمهور دیداری حماسی و باشکوه بود. به گزارش دلفون سلام از همدان، علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه رئیس جمهور در سفر به همدان فرمودند همدان […]

استاندار همدان:

دیدار مردم همدان با رئیس جمهور دیداری حماسی و باشکوه بود

استاندار همدان گفت: دیدار مردم همدان با رئیس جمهور دیداری حماسی و باشکوه بود.

به گزارش دلفون سلام از همدان، علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه رئیس جمهور در سفر به همدان فرمودند همدان همانطور که تصور می کردم ظاهر شد، اظهار کرد: دیدار با مردم استان همدان دیداری حماسی و با شکوه بود که از دستاوردهای این سفر به شمار آمد.

وی افزود: دیدار چهره به چهره مردم با رئیس جمهور و حضور رئیس جمهور در شهرهای همدان و کبودراهنگ یک‌جلوه و نمایشی از حضور و نزدیکی مردم با مسئولان کشوری بود که شور و نشاط خاصی را ایجاد کرد.

استاندار همدان با بیان اینکه رئیس جمهور در سفر هفته گذشته به همدان از نزدیک با مشکلات استان آشنا شدند ادامه داد: به طور قطع سفر به استان و آشنایی با مسائل و مشکلات از نزدیک می تواند در تصمیمات کشوری نقش بسزایی برای استان داشته باشد.

قاسمی فرزاد با اظهار خرسندی از حضور مردم در دیدار با رئیس جمهور خاطرنشان کرد: صمیمانه، خاضعانه و متواضعانه از این همه بزرگی و بزرگ منشی و بصیرت مردم کمال تشکر و قدردانی را دارم.

وی با اشاره به دستاورد مهم سفر ریاست جمهوری به همدان تصریح کرد: آنچه در این سفر به عنوان دستاورد مهم ذکر می شود ارتباط مردم و رئیس جمهور، مردم و وزرا است. همچنین اداره کل بازرسی استانداری در طی دو ماه گذشته اقدامات لازم را برای این سفر انجام داد.

استاندار همدان با بیان اینکه در سفر ریاست جمهوری به همدان ۴۰ هزار و ۶۵۶ تماس با مرکز سامد گرفته شد که از این تعداد تماس ۳۷ هزار و ۴۸۶ مورد آن ثبت شد گفت: بیش از ۲۵ هزار نامه مردمی نیز به رئیس جمهور نوشته شد که یک رکورد بی سابقه بود.

قاسمی فرزاد ادامه داد: بیش از ۶ ماه قبل از سفر رئیس جمهور به همدان با بررسی از سطح استان از فرمانداران شهرستان های استان درخواست کردیم که پروژه های نیمه تمام استان را معرفی کنند بیان کرد: طی دو ماه توانستیم پروژه های بالای ۵۰ درصد را ارجاع و احصاء کنیم و از نزدیک پروژه ها توسط معاونان وزراء و نهاد ریاست جمهوری بررسی شد.

وی خاطرنشان کرد: در این سفر در مجموع ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبار مشتمل بر ۱۷۹ طرح مورد تأیید رئیس جمهور قرار گرفت.

قاسمی فرزاد افزود: این طرح ها  در حوزه های مختلف جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش، راه و شهرسازی، بهداشت و درمان، دادگستری، صنعت معدن و تجارت، وزارت علوم بود که بیشترین اعتبارات در حوزه راه و شهرسازی با اعتبار ۳۵۰۰ میلیارد تومان تخصیص یافت.

استاندار همدان در پایان سخنانش با اشاره به اظهار خرسندی رئیس جمهور، وزراء و معاونان وزرا از سفر به همدان گفت: پیگیر مصوبات رئیس جمهور در سفر به همدان هستیم و امیدواریم تا سال ۱۴۰۳ اعتبارات محقق شود چراکه دولت سیزدهم به گفته خودشان دولتی صادق الوعد است.

اخبار مرتبط