رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 7 سپتامبر 2022 - 12:53
  • کد خبر : ۲۲۸۵
  • چاپ خبر : برپایی پویش همراهان سفر ایمن زائران اربعین در استان همدان
مدیرکل راهداری همدان خبر داد:

برپایی پویش همراهان سفر ایمن زائران اربعین در استان همدان

مدیرکل راهداری همدان خبر داد: برپایی پویش همراهان سفر ایمن زائران اربعین در استان همدان به منظور برقراری تردد ایمن زائران اربعین در محور‌های ارتباطی استان همدان پویش همراهان سفر ایمن راه برپا شد. به گزارش دلفون سلام گروه خبر و رسانه به نقل از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان، […]

مدیرکل راهداری همدان خبر داد:
برپایی پویش همراهان سفر ایمن زائران اربعین در استان همدان

به منظور برقراری تردد ایمن زائران اربعین در محور‌های ارتباطی استان همدان پویش همراهان سفر ایمن راه برپا شد.

به گزارش دلفون سلام گروه خبر و رسانه به نقل از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: این پویش برای ایجاد سفری ایمن برای زائران کربلای معلی در مجتمع خدماتی رفاهی فدک یک واقع در محور همدان به ساوه ایجاد شده است.

صادقی راد افزود: در این پویش در ایام پیک سفر‌های اربعین پیام هایِ ایمنی برای زائران و مسافران جاده‌ای ارسال و برنامه‌های مرتبط با موضوع اربعین به مسافران ارائه خواهد شد.

وی ادامه داد: با این اقدام، زائران آگاهانه به سفر خود ادامه خواهند داد و سفری ایمن در پیش خواهند داشت.

صادقی راد تاکید کرد: در این پویش تلاش می شود از ظرفیت های هنری برای ارتقای دانش عمومی جامعه در خصوص ایمنی و فرهنگ درست رانندگی، حفظ شعائر ارزش های دینی، کمک به آشنایی زائران اربعین حسینی با فرهنگ عاشورا و اربعین و همچنین کمک به احیای مراسم و آئین های قدیمی مرتبط با فرهنگ  اربعین حسینی استفاده شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با همکاری سایر دستگاه های متولی این امر بتوانیم خدمات شایسته ای به زائران ابا عبدالله الحسین(ع) ارائه دهیم.

گفتنی است این طرح از پانزدهم شهریور ماه جاری آغاز شده و تا ۳۰ شهریورماه ادامه دارد.

اخبار مرتبط